تایر چاپ شده ی سه بعدی، سازگار با محیط زیست

 

تایر چاپ شده ی سه بعدی، سازگار با محیط زیست

این طراحی , onxygene tire نامیده می شود که زندگی طبیعی و چاپ سه بعدی را به ارمغان می آورد, زیرا برای آنچه که تا به امروز دیده می شود می توان از تیزرهای مفهومی نوآورانه و سازگار با محیط زیست استفاده کرد.
شرکت تایر و لاستیک goodyear بیش از 100 سال است که تایر خودرو تولید کرده است. اما این بدین معنا نیست که در گذشته گیر کرده است . سال گذشته این شرکت با استفاده از ایده ی خود برای یک تایر هوشمند کروی به نام engle 360 urban چشم ها را به خود خیره کرد. به نظر می رسد تایرهای مربوط به این فناوری نخستین نمایش مفهومی برای استفاده از هوش مصنوعی است.
ایده ی مفهوم جدید طراحی یک تایر سازگار با محیط زیست بود که در واقع به بهبود کیفیت هوا کمک می کرد.
ایده ی سال جدید می گوید : می تواند با کاشت گلدان در داخل تایر به جذب کربن دی اکسید و انتشار اکسیژن کمک کند. که به این عمل فوتوسنتز می گویند. به غیر از اینکه این بخشی از یک بوته است . تیزرهای مفهومی نوآور نیز تعدادی از ویژگی های قابل توجه را باهم ادغام می کند. به عنوان مثال: این طراحی شامل محافظ های جذب کننده ی رطوبت است که نه تنها کمک می کند زمین های مرطوب را در دست بگیرد بلکه آب را از خیابان گرفته و به قارچ تبدیل می کند.
Good year معتقد است که اگر 2.5 میلیون وسیله ی نقلیه با استفاده از لاستیک های اکسیژن در یک شهر شلوغ و پر جمعیت مانند پاریس مشغول به کار شوند , لاستیک ها مسعول جذب بیش از 4000 تن دی اکسید کربن و انتشار 3000 تن اکسیژن در سال می باشند .
در راستای فلسفه ی سازگار با محیط زیست پشت طراحی Oxygene , تایر آینده نیز از لاستیک بازیافتی ساخته می شود.
همانطور که Goodyear توضیح می دهد : تایر که غیر پنوماتیک است , از یک پودر لاستیک خوب حاصل از لاستیک های بازیافتی به صورت سه بعدی چاپ می شود. تایر چاپ شده ی سه بعدی وزن سبکی دارد و خواص جذب شوک و و مقاومت در برابر سوراخ شدن را دارد. (به این دلیل است که با هوا پر نمی شود)
Goodyear می گوید : این آخرین ویژگی , رانندگان را قادر می سازد تا از زندگی و عمر طولانی تری بهره مند شوند.
Goodyear می گوید : تایرهای AL نیز قادر به تولید قدرت کافی از طریق فرآیند فتوسنتز برای حفظ حسگرها , واحد پردازش هوش مصنوعی و یک نوار سبک نوری قابل تنظیم و در حال اجرا می باشد. نوار نور که در سمت چپ تایر قرار دارد ,رنگ ها را تغییر می دهد تا بتواند به رانندگان و پیاده ها هشدار دهد. یکی از جالب ترین جنبه های تایر مفهومی , سیستم نور پردازی آیبل آن است که امکان اتصال به وسایل نقلیه ی دیگر و زیرساخت های جاده ای را با سرعت کم می دهد. این سیستم ارتباطی قدرتمند می تواند به بهبود ایمنی جاده ها و بهبود رانندگی کمک کند .


تایر مفهومی Oxygene اخیرا در نمایشگاه بین المللی موتور ژنو 2018 معرفی شد, که در آن آمار هشدار دهنده در مورد آلودگی هوا در شهر ها موضوع داغی بود .
Chris Delaney رییس اروپا, خاورمیانه و آفریقا ی این شرکت گفت: همانند طرح های مفهومی goodyear در گذشته در ژنو ارایه شده است .oxygene در به چالش کشیدن ما و به بحث در مورد تحرک در آینده ی هوشمند , ایمن و پایدار کمک می کند. به این ترتیب با تولید این تایر می توان برای تولید هوای پاک تر و بهبود زندگی و سلامت برای شهروندان کمک کرد .
Delaney افزود: انتظار می رود که بیش از دو سوم جمعیت جهان تا سال 2050 در شهرها زندگی کنند, تقاضای شبکه های حمل و نقل در محیط های شهری به میزان چشمگیری افزایش خواهد یافت.
زیر ساخت های هوشمندانه و سبزتر و حمل و نقل برای رسیدگی به مهم ترین چالش های تحرک و توسعه ی شهری بسیار حایز اهمیت است.
ما در مورد این که تا به حال جاده را تحت تاثیر قرار داده اند , بسیار تردید داریم ,اما دوست داریم ثابت شود که اشتباه است . برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چشم انداز Goodyear برای رانندگی , از ویدیوی تایر مفهومی Oxygene چاپ شده ی سه بعدی استفاده کنید .

تبدیل CNC به 3Dprinter

تبدیل CNC به 3Dprinter
شرکت تولیدی هیبرید که در لس آنجلس مستقر است ابزارهایی برای افزودن قابلیت های چاپ سه بعدی به دستگاه های (سی ان سی) ساخته است . این فن آوری های چاپ سه بعدی پیشرفته عبارتند از: Wire-Arc Additive Manufacturing و Laser Metal Deposition و Cold Spray . تولید افزودنی بدون شک یکی از تکنولوژی های هیجان انگیز ساخت برای تولید کنندگان است .
با این حال برای بسیاری از افراد سرمایه گذاری در یک چاپگر سه بعدی در سطح صنعتی غیر ممکن است . هزینه ی تجهیزات چاپ حرفه ای سه بعدی هنوز مانده است . LA’s 3D-Hybrid یک راه حل جدید دارد که به جای فروش پرینترهای آماده ی سه بعدی شرکت تولیدی مجموعه ای از ابزارهای چاپ سه بعدی را طراحی کرده که می تواند ماشین های ( سی ان سی) موجود مشتری را به سیستم های تولید هیبرید با قابلیت چاپ سه بعدی تبدیل کند. این شرکت حتی سه ابزار منحصر به فرد را برای تهیه ی سه فرآیند چاپی جداگانه سه بعدی ساخته است که عبارتند از: Wire-Arc Additive Manufacturing و Laser Metal Deposition و Cold Spray. بین این فن آوری ها (3D-Hybrid) می گوید که می تواند تقریبا هر آلیاژ را برای هر برنامه ی چاپ سه بعدی پردازش کند.
در حالی که این ابزارها هنوز ارزان نیستند قیمت پایه آنها 50.000 دلار است که می تواند دستگاه های تولیدی موجود را نمایان سازد و باعث می شود تولید کنندگان بتوانند به چاپ سه بعدی برسند. علاوه بر این کاربران قابلیت های ماشینکاری ( سی ان سی) خود را حفظ می کنند و به آنها توانایی های تولید افزایشی و کم هزینه ای را می دهند.
قطعات چاپ سه بعدی به شکل خالص نزدیک هستند و سپس آنها را با ابزارهای ( سی ان سی) ماشینکاری می کنند تولید کنندگان می توانند قطعات را با هزینه ی کم و در زمان کمتری تولید کنند .
(3D-Hybrid) که در انتظار ثبت اختراعات برای فناوری های خودش است می گوید : تنها سازنده ی ابزار ترکیبی تولید کننده تکنولوژی های مختلف رسوب فلز تقریبا برای هر دستگاه (سی ان سی ) است.

اخبار تازه در حوزه بایوپرینت

اخبار تازه در حوزه بایوپرینت

محققان دانشگاه بریتیش کلمبیا تکنیک بیوپلاستی سه بعدی جدیدی را تولید می کنند که ساختارهای سه بعدی از بافت های زنده را تولید می کند و می تواند برای کسانی که دارای سوختگی شدید- مشکلات اندام و سرطان هستند مفید باشد.
متد لیزر بر اساس روش بیوپراسینگ در دانشگاه ( UBC’s Okanagan campus) توسعه داده شده است .
تکنولوژی جدید چاپ بر روی کاغذ لیزری با دوزندگی نامیده می شود و شامل یک دیود لیزری ارزان قیمت است که ساختار ها را از مواد هیدروژل بیولوژیکی سازگار می کند.
این ساختارهای هیدروژل را می توان در انواع پیچیده و مطابق الگوها چاپ کرد و می توان آن را با سلول های زنده پر کرد و در نتیجه یک بافت زنده ی زیستی چاپ می شود.
( کیپ کیونگ کیم) استاد مهندسی ای که در حال توسعه تکنولوژی چاپ بیو چاپ است گفت: یکی از اهداف نهایی در مهندسی پزشکی بازگرداندن بافت های زنده و سالم است.
برنامه های کاربردی در حال وقوع هستند و می توانند به افرادی که از بیماری هایی مانند سوختگی شدید یا نارسایی اندام رنج می برند کمک کنند.
چه روشی روش نوین بیوفیزیکی را از روش های موجود جدا می کند؟ طبق تحقیق محققان (UBC) لیزر بیوپرینینگ مستقیم قادر به ایجاد بافت های مصنوعی با وضوح بسیار بالاتر از فرآیندهای موجود است . بر اساس گزار ش ها ساختارهای هیدروژل بر روی پارچه های بیوپلاستی علاوه بر داشتن رزولوشن خوب قادر به پشتیبانی از سلول های زنده با کارایی 95 درصد می باشند.
الگوی بافتی که ویژگی های بسیار خوبی دارد و قابلیت زنده ماندن سلول های بالا را نشان می دهد و سیستم ما توانایی ایجاد بافت های کارا و مهندسی را دارد.
من در مورد این که آیا این می تواند به تحقیقات زیست پزشکی منجر شود یا خیر هیجان زده هستم.
کیم می گوید یکی از اولین برنامه های کاربردی برای تکنولوژی چاپ زیستی تحقیقات در زمینه درمان سرطان خواهد بود.
ساختارهای بافت سه بعدی چاپ شده برای مسکن و رشد سلول ها ی سرطانی مناسب می باشند و نیز می توانند به عنوان مدل بیولوژیکی برای تحقیق و آزمایش سرطان استفاده شوند.
در زمینه تحقیقات سرطان مدل های بیولوژیکی سه بعدی اهمیت بیشتری به دست می آورند زیرا آنها یک محیط واقعی تری برای سلول های سرطانی برای رشد و زندگی ایجاد می کنند. بنابراین آنها را برای توسعه ی درمان ها موثرتر می کند.
یک پروژه ی تحقیقاتی اخیر که شامل تکنولوژی بیوپرنرینگ سه بعدی است توانایی بافت چاپ شده ی سه بعدی را برای حمایت و نگهداری سلول های سالم بهره برداری کرد.
این آزمایش که اخیرا در مجله (Advanced Healthcare Materials) منتشر شده است ساختار هیدروژلی را که حاوی سلول های سرطان پستان اغلب مورد استفاده قرار می گیرد در بر می گیرد.
در نهایت کیم و تیمش ( از جمله پروفسور جاناتان هولمزمن و استاد شیمی فورد منارد) امیدوارند که روش مستقیم لیزر با استفاده از روش های بیوپرینینگ محققان پزشکی را برای پیشبرد درمان انواع معضلات بهداشتی فعال کند.
من فکر میکنم موفقیت های اخیر ما در چاپ بافت های زیستی از ماهیت چند رشته ای تیم ما است.
تلاش (UBC) برای توسعه ی یک روش بیوپرینینگ سه بعدی برای ساختن سلول های سه بعدی منحصر به فرد نیست.
در ماه ژون (BioServe Space Technologies) یک مرکز تحقیقاتی وابسته به ناسا در کلرادو برنامه های خود رابرای ساخت ساختارهای سلولی سه بعدی در فضا برای پیشبرد تحقیقات سرطانی اعلام کرد.

پرینتر سه بعدی در صنعت طلا و جواهر

پرینتر سه بعدی در صنعت طلا و جواهر کاربردهای ویژه ای دارد. مدلسازی دقیق و ظریف با قابلیت ریخته گری طلا، از مهمترین بخش های این صنعت است.
دقت و کیفیت سطح ، اهمیت به سزایی در صنعت طلا و جواهر دارد.
در سالهای اخیر، شاهد ورود مدلهای پیچیده و زیبای طلا و جواهر به کشور بوده ایم. هنرمندان و صنعتگران طلا و جواهر کشور، در بسیاری از موارد در رقابت ضعیف شده بودند. اما هم اکنون با استفاده از دستگاه پرینتر سه بعدی ایرانی ، صنعت طلای کشور پیشرفت سریع خود را از سر گرفته است.

رقابت بین المللی در صنعت طلا و جواهر مستلزم استفاده از دستگاه های مدرن است. آنچه موجب موفقیت پیشتازان صنعت طلا و جواهر شده است، به روزرسانی تکنولوژی و استفاده از تخصص و تجربه است. همچنین موضوع بسیار مهم در دستگاه های صنعت طلا و جواهر، کیفیت و سرعت خدمات پس از فروش تخصصی ست.

سفارشات صنعت طلا و جواهر، معمولا تابع زمان بندی دقیق و برنامه ریزی شده است. دستگاه با این تکنولوژی پیشرفته نیاز به کادر خدمات پس از فروش حرفه ای دارد.

دستگاه­های نمونه ساز سری Si3D® – Jewelry دارای کارکرد آسان و دقت بالا در صنایع طلا و جواهرسازی است.  این دستگاه راه­ حل اصلی و اساسی برای تولید مدل­هایی است که دستگاه­های CNC قادر به تولید آن نیستند. مدلهای تولیدی توسط نمونه سازهای SILIX دارای قابلیت ریخته ­گری دقیق (Investment Casting) و لاستیک گیری (Rubber molding) می باشند. دارای دقت های پیکسلی بالا و سرعت تولید نمونه عالی می باشد. دارای نشان دهنده LCD رنگی برای نمایش روند کار و راهنمایی کاربر و نشان دادن خطاهای احتمالی در تمامی فرآیند کار می باشد.

دقت مدل سازی در این دستگاه­ها در مقایسه با سایر دستگاه­های با کیفت نه چندان خوب کاملا مشهود است. به نحوی که در صنایع مرسوم نیاز است که دقت لایه سازی به طریقی باشد که برجستگی در سطح مدل پدیدار نباشد. این مسایل به ظاهر جزیی، نشانگر تفاوت بالای کیفیت در ساخت مدل می باشد.

دستگاههای مدل سازی سه بعدی (پرینتر سه بعدی)

دستگاههای مدل سازی سه بعدی برای تولید نمونه اولیه از روی طرحهای کامپیوتری سه بعدی طراحی شده اند. از این رو نام دیگر این دستگاهها پرینتر یا چاپگرهای سه بعدی می باشد. این دستگاهها مورد نیاز افرادی است که نیاز به تولید نمونه های اولیه از مدل هایی دارند که در ذهنشان پرورانده اند و سپس آن مدل را توسط کامپیوتر ترسیم نموده اند. در این مرحله نیاز دارند که نمونه حقیقی از مدل خود را نیز داشته باشند. این مدل هم برای ارزیابی واقعی در دنیای فیزیکی و هم برای تولید انبوه مورد نیاز است.

روشهای مختلفی برای تولید نمونه های سه بعدی وجود دارد. روش تولیدی مجموعه ما بر مبنای DLP/DMD و SLA و یک روش جدید و کارآمد بر مبنای لیزر(در حال ثبت اختراع) استوار است.

طلا سازان و افرادی که در صنف طلا و جواهر به صورت حرفه ای فعالیت دارند عموما طرح های خود را توسط نرم افزار Matrix شرکت Gemvision طراحی نمونه و با استفاده از مدل سازهای سه بعدی SILIX-Jewlery مدل رزینی سالید کار خود را چاپ میکنند. از این به بعد با استفاده از ریخته گری دقیق یا قالبهای لاستیکی به ساخت قالب و تولید انبوه مدل چاپ شده با استفاده از طلا اقدام می کنند.

مدل سازهای SILIX-Jewlery در سه مدل دقیق، خیلی دقیق و پیشرفته ارایه می شوند. از آنجا که سرعت نمونه سازی و دقت بالا از معیارهای مهم در صنایع طلا و جواهر و دندان سازی است، این سری از دستگاه ها با دقت های بالا (کمترین اندازه واقعی پیکسل تا حد ۴۰um) و سرعت نمونه سازی عالی ارایه شده اند. این دقت متضمن سطح کار تمیز و صیقلی است. نتیجه کار تولید مدلی بسیار دقیق برای نمونه های طراحی شده است.

در صنایع حساسی چون طلا و جواهر سطح کار خروجی عامل بسیار مهمی برای نمایش جلوه کار به حساب می آید.

تبدیل CNC به 3Dprinter

تبدیل CNC به 3Dprinter
شرکت تولیدی هیبرید که در لس آنجلس مستقر است ابزارهایی برای افزودن قابلیت های چاپ سه بعدی به دستگاه های (سی ان سی) ساخته است . این فن آوری های چاپ سه بعدی پیشرفته عبارتند از: Wire-Arc Additive Manufacturing و Laser Metal Deposition و Cold Spray . تولید افزودنی بدون شک یکی از تکنولوژی های هیجان انگیز ساخت برای تولید کنندگان است .
با این حال برای بسیاری از افراد سرمایه گذاری در یک چاپگر سه بعدی در سطح صنعتی غیر ممکن است . هزینه ی تجهیزات چاپ حرفه ای سه بعدی هنوز مانده است . LA’s 3D-Hybrid یک راه حل جدید دارد که به جای فروش پرینترهای آماده ی سه بعدی شرکت تولیدی مجموعه ای از ابزارهای چاپ سه بعدی را طراحی کرده که می تواند ماشین های ( سی ان سی) موجود مشتری را به سیستم های تولید هیبرید با قابلیت چاپ سه بعدی تبدیل کند. این شرکت حتی سه ابزار منحصر به فرد را برای تهیه ی سه فرآیند چاپی جداگانه سه بعدی ساخته است که عبارتند از: Wire-Arc Additive Manufacturing و Laser Metal Deposition و Cold Spray. بین این فن آوری ها (3D-Hybrid) می گوید که می تواند تقریبا هر آلیاژ را برای هر برنامه ی چاپ سه بعدی پردازش کند.
در حالی که این ابزارها هنوز ارزان نیستند قیمت پایه آنها 50.000 دلار است که می تواند دستگاه های تولیدی موجود را نمایان سازد و باعث می شود تولید کنندگان بتوانند به چاپ سه بعدی برسند. علاوه بر این کاربران قابلیت های ماشینکاری ( سی ان سی) خود را حفظ می کنند و به آنها توانایی های تولید افزایشی و کم هزینه ای را می دهند.
قطعات چاپ سه بعدی به شکل خالص نزدیک هستند و سپس آنها را با ابزارهای ( سی ان سی) ماشینکاری می کنند تولید کنندگان می توانند قطعات را با هزینه ی کم و در زمان کمتری تولید کنند .
(3D-Hybrid) که در انتظار ثبت اختراعات برای فناوری های خودش است می گوید : تنها سازنده ی ابزار ترکیبی تولید کننده تکنولوژی های مختلف رسوب فلز تقریبا برای هر دستگاه (سی ان سی ) است

فناوری ساخت افزودنی

فناوری ساخت افزودنی

تکنولوژی ساخت افزودنی برای ساخت مدل فیزیکی، نمونه اولیه، الگو، اجزای قالب و قطعات تولیدی بصورت پلاستیک، سرامیک، شیشه و مواد مرکب مورد استفاده می گیرد. در ساخت افزودنی مدل سه بعدی تهیه شده به کمک مدل CAD قطعه، اسکنرهای سه بعدی ، اسکنرهای پزشکی و با  تبدیل آن به سطح مقطع های افقی، هر قطعه قابل تصور را می سازد. سازمان های طراحی و ساخت از ساخت افزودنی  برای تولیدات خود  در بازاهای مصرفی، صنعتی، پزشکی و نظامی بهره می گیرند. دوربین های دیجیتالی، گوشی های همراه، قطعات موتور، قطعات داخلی خودرو، هواپیما، قطعات انتقال قدرت، پروتز های پزشکی تنها بخشی از لیست بلند محصولاتی است که از تکنولوژی ساخت افزودنی بهره می برند.

ساخت افزودنی ابزاری است برای  آسان تر کردن و سرعت بخشیدن به فرآیند تولید محصولات. از آنجایی که امروزه تلاش می شود که زمان رسیدن قطعه به بازار کاهش یابد، کیفیت محصول بالاتر رود و هزینه نهایی کاهش یابد تمامی صنایع در تمامی زمینه ها به این تکنولوژی روی آورده و آن را مسیر اصلی برای تولید سریع قرار داده اند. به عنوان یک ابزار تجسمی، فرآیند ساخت افزودنی به شرکت ها کمک می کند که احتمال ارائه محصولات معیوب و یا اشتباه را به بازار کاهش دهند.

در گذشته تلاش های اولیه بر تحویل سریع قالب ، نظیر قالب تزریق، متمرکز بوده است که معمولا به شکست می انجامید. پیشرفت های اخیر که مبتنی بر استفاده از روش ساخت افزودنی است، عملکرد قالب های تزریق را بهبود بخشیده اند و یکی از دلایل عمده این پیشرفت ها عدم استفاده از ماشین کاری و ساخت یکپارچه قطعات است.

کاربردهای فناوری ساخت افزودنی

1- هوا فضا

    2- پزشکی

      3- صنعت

پرینترهای سه بعدی و دامپزشکان

پرینترهای سه بعدی و دامپزشکان

این روز ها پرینتر های سه بعدی صنعت بهداشت و درمان را شدیدا تحت تاثیر خود قرار داده است.

بطور کلی این صنعت جایگاه خاصی در زندگی نسل بشر پیدا کرده است.

Everlyn galban  در رابطه با درمان جمجمه یک سگ بیمار گفت:تشخیص اینگونه ناهنجاری ها بسیار سخت و گاه غیر ممکن است ،البته تا زمانی که ما نتوانیم جمجمه یا استخوان معیوب را از نزدیک دیده و لمس کنیم.

پرینترهای سه بعدی این امکان را به ما میدهند تا درک ملموس تری از اینگونه اختلالات داشته باشیم.که هم کار ما مطمئن تر پیش رود،هم حیوان مورد آزار قرار نگیرد.

 

استخوان ساعد  سگ

Deidre Gorham با همکاری دانشگاه هوا فضا و مهندسی علوم زیستی،موفق به بازسازی (نمونه پرینت شده)از استخوان ساعد یک سگ و پروتز آن شد.آنها انمونه هارا  را از جنس PLA که  یک رشته پلاستیک زیست تخریب پذیراست پرینت گرفتند.

 

آنها برای بدست آوردن نتیجه بهتر و حتی دقیقتر از اسکنرهای لیزری شرکت مریلند استفاده کردند.

در نهایت موفق شدند که استخوان را از جنس نایلون و پروتز را از آلمینیوم چاپ سه بعدی بگیرند.

 

 

به نظر کوین-گورهام، چاپ سه بعدی  به طور موثر می تواند روش های قبل از عمل، و برنامه ریزی برای عمل جراحی دامپزشکی را بهبود بخشد.

مدل ها نیز می تواند برای یک مدت طولانی برای استفاده در آموزش، و جراحی های آینده حفظ شود. علاوه بر این، آنها می تواند طلایه داران پروتز سه بعدی  چاپ، و اندام های مصنوعی برای حیوانات باشند.

جراحی زیبایی و پرینترهای سه بعدی

 

جراحی زیبایی و پرینترهای سه بعدی

امروزه جراحی  زیبایی طرفداران زیادی در سرتاسر جهان دارد و چون اغلب با چهره بیمار و زیبایی آن سرو کار دارد ،اعتماد و اعتقاد زیادی به پزشک معالج را میطلبد که تکنولوژی پرینتر های سه بعدی راه حل جالبی را در این زمینه ارائه میکند.

جراهان  پلاستیک در بیمارستانی خصوصی در نیویورک راه حل مناسبی برای این مهم اندیشیدند.

در ابتدا این پزشکان با استفاده از دستگاهی بنام آیینه سه بعدی بیمار را اسکن و نمونه سه بعدی آن را ارایه میدادند..

این دستگاه معایبی داشت از جمله اینکه به دلیل اضطراب و استرس،در زمان اسکن ،3dبوجود آمده زیبایی و جذابیت دلخواه را نداشت .

 

به این منظور، آنها با استفاده از عکس های با کیفیت مدلهای 3D را در نرم افزار CADتولید و تنظیم میکند و سپس از آن یک نمونه  از جنس گچ پلاستیکی با استفاده از پرینترهای سه بعدی تولید میکند.

این کار هم به بیمار هم به پزشک معالج کمک میکند تا تصمیم آگاهانه تری را در طول مشاوره قبل از عمل بگیرند.

در نتیجه این کار، در انتها، یک نقشه توپوگرافی خواهیم داشت تا از آنچه قرار است روی بدن بیمار اعمال شود را از پیش ببینند.

این داستان تنها یک مشکل دارد و آنهم اعمال هزینه اضافی به بیمار است.